Leadership akademie pro ženy 2023: Zlepši své leadership dovednosti

Zlepši své vůdčí dovednosti kombinací skupinového učení, mentoringu 1:1 a vzájemných diskusí s dalšími leaderkami.

Máš otázky ohledně programu? Domluv si s námi konzultaci!

Příští cohort spouštíme v dubnu 2023

Jak Leadership akademie pro ženy probíhá

V tomto 6měsíčním programu budeš intenzivně pracovat na svých vůdčích dovednostech spolu s dalšími ženskými profesionálkami z různých odvětví. Tento program je vysoce personalizovaný a jeho cílem je řešit problémy každé účastnice v oblasti rozvoje leadershipu pomocí praktických a interaktivních aktivit.

 • 12 hodin mentoringu od leadera
  Projdeš si až 12 hodinových setkání s mentorem, který má za sebou více než 5 let manažerských zkušeností. Tvůj mentor Ti bude ukazovat, jak být lepší manažerkou a leaderkou a pomůže Ti překonat Tvé výzvy.
 • Zahájení a závěrečná ceremonie [Online]
  Program zahájíme panelovou diskusí se zkušenými mentory, kteří proberou témata sebepropagace, sebevědomí a budování osobní značky. Během závěrečného ceremoniálu pozveme zkušené leaderky k diskusi, kde budou odpovídat na otázky. Akce proběhnou v Praze.
 • 3 workshopy na leadership témata
  V interaktivních workshopech se budeme věnovat tématům přesvědčování a ovlivňování, zvládání konfliktů a vyjednávání. Workshopy se konají buď v Praze, nebo online.
 • Skupiny pro vzájemné diskuze
  Budeš diskutovat o předem definovaných tématech ve skupině 3-5 žen a vytvoříš si vlastní podpůrnou komunitu podobně smýšlejících leaderek.

Pro koho je program určen?

 • Vedeš tým a chceš pro něj být tou nejlepší manažerkou.
 • Chceš se dozvědět, jak se s výzvami v oblasti leadershipu vypořádávají ostatní.
 • Chceš mít svého osobního poradce a mentora, se kterým můžeš probrat všechny problémy, které v současné době při vedení máš.
 • Chceš si vytvořit podpůrnou síť dalších žen v leadershipu.
Leadership mentoři

Poznej naše mentory

Poznej některé z našich mentorů, kteří Ti budou pomáhat stát se lepší leaderkou a manažerkou. Spojíme Tě s mentorem, který je vhodným doplněním pro Tvé leadership výzvy, a bude tak schopen poskytnout relevantní rady a pomoc.

Mentoři pracují ve firmách, jako jsou například

Jak přihlášení do programu probíhá

1
Vyplň přihlášku

Požádej o další informace a získej odkaz na přihlášku. Pak vyplň náš přihlašovací formulář. Jeho vyplnění zabere jen 2-3 minuty.

2
Projdi s námi Tvé kariérní cíle

Naplánujeme hovor, na kterém společně projdeme Tvé výzvy v leadershipu a ideálního mentora.

3
Přidej se do programu

Pokud budeš vybrána do programu, pošleme Ti platební údaje, abys mohla oficiálně začít.

Zjisti více informací o programu a přihlaš se

Termín pro přihlášení: 3.3.2023
Zpětná vazba našich účastníků

Co o programu říkají jeho účastnice

Přečti si o zkušenostech účastnic Leadership programu.
Přečíst vše
Veronika Fialova
Str. Account Manager
Facebook
I když sama nejsem leaderem, získala jsem v programu spoustu užitečných tipů, jak se chovat v různých situacích a prostředích, které zažívám každý den a budu zažívat v budoucnu. Mít možnost naslouchat zkušeným a inspirativním ženám, pracovat s mým mentorem a nasbírat spoustu nových kontaktů mi dodalo odvahu vrátit se po několika letech zpět do Česka. Děkuji všem organizátorům za tento program!
Lenka Drbalova
Content & Sustainab.
Manager, GLAMI
Byla jsem silně inspirovaná zaujetím a touhou růst ostatních účastnic. I když jsme každá měla jinou specializaci nebo zaměření, pochopila jsem, že čelíme podobným výzvám a můžeme se toho od sebe hodně naučit.
Milena Uhrova
Senior Brand Manager
Bel Syry
Jsem ráda, že jsem se zapojila do Leadership programu Femme Palette. Je to skvělá a jedinečná příležitost poznat mnoho inspirativních lidí z různých oborů a oblastí. Velmi otevřená atmosféra a dobrá organizace, kterou zajišťuje tým FP. Byl to pro mě správný krok, abych posunula sebe a také svou kariéru dopředu.
Charlota Blunárová
Design Lead
IDEO
Už po prvním setkání s Alicí jsem byla nadšená. Mluvila o svých zkušenostech z Londýna, ale i návratu do České republiky a začátcích v novém pracovním prostředí. Její příběh může být velice podobný mé budoucnosti a pomohl mi tak si lépe takovou profesní cestu představit. Naučila jsem se, jak můžu elementy svého aktuálního života využít v tom profesním a naopak.
Katerina Grebenova
Head of HR
GuideVision
Možnost účastnit se Leadership programu Femme Palette přišla právě ve chvíli, kdy jsem se rozhodla posunout dále ve své kariéře. Bez nadsázky můžu říct, že všichni, se kterými jsem se v rámci programu setkala, mi pomohli se správným nasměrováním sama sebe v prvních měsících manažerské pozice.
Gabriela Pradkova
Head of SE Credit Analysis Raiffeisenbank a.s.
Femme Palette byl pro mě velmi inspirativní a zajímavý projekt. Díky programu jsem měla možnost poznat mnoho zajímavých žen, sdílet a rozvíjet své zkušenosti v oblasti leadershipu a vzájemně se inspirovat. Oceňuji nejen zajímavé workshopy, ale také mentoring šitý na míru, díky kterému jsem měla možnost řešit aktuální problémy, ale také dlouhodobou strategii a směřování týmu. Prostě perfektní :)

Chceš se dozvědět více o mentoringu? Stáhni si průvodce mentoringem.

Tento průvodce je pro každého, kdo se zajímá o mentoring. Najdeš v něm:
 • Zda je pro Tebe mentoring vhodný?
 • Výhody mentoringu
 • Jak si stanovit kariérní a podnikatelské cíle
 • Jak být dobrým účastníkem mentoringu
 • Na co se ptát svého mentora
Blog

Přečti si více o mentoringu

Často kladené otázky

Máš více otázek ohledně programu? Domluv si s námi konzultaci nebo nám pošli email na: contact@femmepalette.com

Skupinová setkání

Rema Rao, Strategy Lead, Uber Payments BV

Rema je hrdou členkou globálního představenstva a předsedkyní pro ženy v Uber EMEA. V současné době pracuje na spuštění dceřiné společnosti Uber Payments UK a na dalších strategických iniciativách, jejichž cílem je zajistit bezproblémové a kompatibilní platební služby pro Uber s cílem podpořit udržitelný růst a snížit režijní náklady. Předtím, než přešla do oblasti strategie, strávila celou svou kariéru v oblasti compliance v řadě zemí po celém světě, konkrétně v Chile, Velké Británii, Singapuru a Malajsii, a to ve společnostech Deloitte, Paypal, Capco a HSBC.

Alex Genov, Head of Customer Experience Research, Zappos

Zkušený odborník na zákaznický výzkum a vedoucí pracovník v oblasti CX, který při řešení důležitých zákaznických a obchodních problémů využívá své zkušenosti z experimentální sociální psychologie a svou vášeň pro výzkum, design a inovace. Jeho profesní kariéra trvá 20 let a zahrnuje různá odvětví od pojišťovnictví (State Farm) přes osobní finance (Intuit/Turbotax) a B2B (Active Network) až po maloobchod (Zappos). Jeho cílem je pomáhat týmům vytvářet vynikající produkty a služby, které lidem usnadňují a zpříjemňují život.

Victor Zaud, Senior Director, Product Design, Disney+

Vic je zkušený lídr, který pracuje na pomezí obchodu, technologií a designu, a do projektů, na kterých se podílí jako poradce ve společnosti Zaudhaus, vnáší strategické myšlení a pozitivní přístup. Poučen svým působením ve společnosti Apple, kde se naučil, že pro vytvoření něčeho skutečně skvělého je důležité testování, které ověřuje nápady a vize, nikoliv je řídí; Vic chápe důležitost vhledu, intuice a víry v pevné koncepty produktů, které budou lidé rádi používat. Inspiruje a vede společnosti k vytváření jejich nejlepších příběhů. Vic je přesvědčen, že firmy prosperují, když navazují silná spojení se svým publikem, a proto proměňuje každou výzvu v příležitost a překlenuje propast mezi inovacemi a realizací.

Victoria Busse, VP of Product at Blikist

Victoria působí v Berlíně jako vedoucí pracovnice v oblasti produktů s více než 11 lety zkušeností v oblasti designu, výzkumu a produktového managementu a 10 lety zkušeností s vedením. Jejím hnacím motorem je zvědavost, vášeň a hluboká empatie k lidem a naplňuje ji pozorovat a chápat svět kolem nás. Baví ji motivovat, vést a inspirovat multifunkční týmy k vytváření nezapomenutelných zážitků a vytvářet prostředí, kde se lidé mohou učit, růst a vynikat - osobně i profesně. Když zrovna nepracuje, obvykle se svým fotoaparátem objevuje svět, plave, čte knihy a neustále se osobně i profesně rozvíjí.