Urychli svůj kariérní růst: Získej mentora

Připoj se do našeho mentoringového programu a získej osobního mentora, který ti poskytne veškerou potřebnou podporu v tvé kariéře.
User ratingUser ratingUser ratingUser rating
5-star rating
4.8
z více než 150 recenzí
Header image
Upload UI elementUpload UI elementUpload UI element
Naše programy

Objev naše personalizované programy

Simple, transparent pricing that grows with you. Try any plan free for 30 days.
Spojíme tě s osobním mentorem, který s tebou bude pracovat na tvých kariérních nebo podnikatelských výzvách. Najdeme pro tebe toho nejlepšího mentora bez ohledu na to, kde se nacházíš.
Mockup

Mentoring

Získej mentora, který ti pomůže prozkoumat tvé profesní možnosti, nastavit si cíle růstu, získat nové kontakty a objevit užitečné zdroje.
Mockup

Koučink a mentoring

Nevíš, jaký má být tvůj další krok v kariéře? Než se pustíš do mentoringu, nech si pomoci od kouče a definuj své profesní cíle.
Mockup

Koučink

Zaměř se pouze na koučink a pracuj na svém osobním rozvoji a výzvách se svým osobním koučem.
Dashboard mockup
Mentoringová platforma

Sleduj svůj pokrok v mentoringové platformě

Získej přístup k mentoringové platformě a až 12 hodinám mentoringu 1:1 po dobu 6 měsíců.
Sleduj svůj pokrok, poznámky a schůzky s mentorem
Získej přístup ke vzdělávání a podpoře pro mentees
Účastni se akcí a čti si edukativní zdroje
Buduj svou síť kontaktů 1:1

Co říkají naši mentees

S mentory jsme spojili už více než 1000 lidí. Přečti si o jejich zkušenostech.
"Nemůžu jinak než doporučit! Získala jsem nejen rady a poznatky, které mi pomohly zvládnout náročné situace v kariéře, ale ovlivnily mě i v osobní rovině. Mentorka mi byla inspirací a její energii a zápal jsem si zamilovala! Mám pocit, že jsem se díky programu osobnostně rozvinula a posunula. Celý program je také velmi dobře organizován. Již jsem se zúčastnila různých mentoringových programů prostřednictvím jiných organizací a Femme Palette jednoznačně vítězí."
Tereza Kolářová
Head of Finance, Bonami
"Program byl pro mě přínosný. Můj mentor Vladimir mě přesvědčil, že projevovat emoce není "slabost". Díky němu jsem si uvědomila, že všichni řešíme v podstatě totéž a hledáme správnou cestu, jak posunout náš tým a firmu dál. Některé z postřehů budu uplatňovat a již uplatňuji ve svém soukromém životě. A moje děti to schvalují :)."
Romana Sevcikova
Sales Director of Corporate Finance, Ceska Sporitelna
"Byla jsem propuštěna pro nadbytečnost ve stejný den, kdy jsem obdržela e-mail s informací, že jste mi našli mentora. Během 6 týdnů jsem dostala novou nabídku a do nové firmy jsem nastoupila něco málo přes 2 měsíce po zahájení mentoringu s Tonym. Navždy mu budu vděčná za všechny jeho rady a podporu."
Joana Delgado
Product, Growth Manager, Novartis
"Během 12 mentoringových setkání jsem se učila a rozvíjela v mnoha aspektech své kariéry i osobního života. Má mentorka mi díky programu pomohla úspěšně změnit profesi, zvýšit sebevědomí a celkově se zlepšit v osobním rozvoji díky většímu soustředění a ambicióznosti. Je to úžasná zkušenost učit se ze zkušeností mentora a mít jeho podporu a pomoc, zejména při změně kariéry a opětovném rozjezdu od začátku."
Ayan Ali
Junior Frontend Developer, Elsewhen
"Mentoringový program pro mě byl opravdu velkým přínosem. Má mentorka Nahal mi poskytla velmi cennou zpětnou vazbu a dokázala mi pomoci s různými body rozvoje, jako je například komunikace v situacích pod tlakem.  Cítím se nyní jistější ohledně svých vůdčích schopností. Nejen já, ale i můj tým z toho těží každý den."
Stefanie Bea
Sales Team Manager, SThree
"Díky mentoringovému programu s Monique jsem získal mnoho nových pohledů na svou každodenní práci. Protože pochází z jiného profesního prostředí, její pohled na naši firmu zvenčí byl obzvláště užitečný a poučný. Skvělá zkušenost profesně i osobně."
Markus Tressl
Director Platform Technologies (CX Platform Solutions), Merkle DACH

Odebírej náš newsletter

Nech si pravidelně zasílat nejnovější články, pozvánky na akce a další užitečné zdroje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Naši partneři