Staňte se partnerem

Pomáháme partnerům oslovit naše publikum. Nabízíme různé možnosti partnerství, od aktivit pro branding zaměstnavatele až po náborové nebo vzdělávací aktivity.

Stát se partnerem

Firmy, s nimiž jsme spolupracovali

Proč být naším partnerem?

Jako partner můžete využít náš obsah a akce k oslovení cílové skupiny nebo využít našich odborných znalostí v tématech, jako jsou mentoring, zlepšování postavení žen nebo diverzita a inkluze.
Branding zaměstnavatele:
Zviditelněte vaši firmu

Chtěli byste, aby vaše společnost byla známá svým úsilím o posílení postavení žen? Uspořádejte s námi akci nebo se staňte partnerem konference!

Nábor:
Sdílejte volné pozice

Chcete obsadit nějaké volné pozice? Můžeme je sdílet s naším publikem v našem newsletteru (dosah 10 000) a na sociálních sítích (dosah 12 000).

Vzdělávací benefit:
Podpořte zaměstnance v růstu

Chcete svým zaměstnancům nabídnout nový vzdělávací benefit? Pro vaše zaměstnance nabízíme firemní členství, mentoringové programy a workshopy/akce na míru!

V komunitě máme více než 5000 členů

Naše komunita je bezpečným místem pro ženy, které se chtějí spojit s podobně smýšlejícími profesionálkami, sdílet své kariérní výzvy, inspirovat se a učit se novým věcem.

Jsme rozmanitá komunita - můžete se setkat s ženami různých kultur, národností a původu. Naše členky pracují v různých oborech, jako jsou HR, marketing, design, IT atd. Některé z našich členek při práci podnikají nebo se svému podnikání věnují na plný úvazek.

Komunita je otevřená ženám všech věkových kategorií, i když naše členky jsou obvykle ve věku 25 až 35 let. Naše hlavní skupiny jsou v Praze, Berlíně a Londýně a většina členů naší komunity se nachází ve velkých evropských a amerických městech.
Naši členové pracují pro firmy, jako jsou

Jak můžeme spolupracovat

Ať už hledáte možnosti pro nábor nebo budování značky zaměstnavatele, nabízíme různé formy spolupráce, které splní vaše potřeby. Po projednání vašich zájmů a cílů pro vás připravíme nabídku na míru.
  • Tvorba obsahu
  • Consulting & strategie
  • Propagace pracovních míst v komunitě, na sociálních sítích a v newsletteru
  • Interní školení a workshopy
  • Akce a konference
  • Firemní členství

Upozorněte na sebe na společných akcích

Od roku 2018 jsme uspořádali více než 100 akcí s panelovými diskusemi zaměřenými na různá kariérní témata a networking.

Společně s partnery vymýšlíme téma, které je relevantní pro naše publikum a odpovídá vašim firemním cílům. Postaráme se o organizaci akce od začátku do konce.

Firma nominuje na akci speakery, kteří ji budou reprezentovat. Akci je možné uspořádat online nebo živě.

Cena na vyžádání.

Najděte ty správné talenty

Vámi vybrané volné role zveřejníme v naší komunitě. Můžeme je zveřejnit buď na sociálních sítích (LinkedIn (6000+ sledujících), Instagram (3500+ sledujících) a Facebook (3000+ sledujících), nebo/i v našem newsletteru (dosah 10 000).

Ceník

Zveřejnění v newsletteru: 4,999 CZK

Newsletter + sociální sítě: 9,799 CZK

Firemní členství

Jako firemní člen získáte prémiové členství v komunitě pro vybraný počet svých kolegyň, které se budou moci zdarma účastnit našich živých nebo online akcí a získají řadu zdrojů pro svůj kariérní růst.

Vaše firma získá také další možnosti pro budování značky zaměstnavatele a nábor zaměstnanců, jako jsou sdílení vašich volných pozic v našem newsletteru, rozhovor na našem blogu a další.

Stanete se také součástí komunity ostatních firemních členů a budete dostávat pozvánky na workshopy zaměřené na HR a L&D.

Cena na vyžádání.
Zkušenosti

Co říkají naši klienti

Přečíst si všechny zkušenosti
Irina Veligan
Campaigns Optimization Manager at Avast, Women at Avast Committee member
Spolupracovali jsme s Femme Palette na mentoringovém programu pro zaměstnankyně Avastu. Tento program byl zaměřen na rozvoj vůdčích dovedností a soft-skills. Mentees měly možnost učit se od odborníků z různých odvětví, což bylo nedocenitelné. Po skončení programu se mentees cítily jistější v tom, jak postupovat ve své kariéře, začaly si budovat osobní značku a některé mentees byly dokonce povýšeny!
Pavla Munzarova
CFO at Mews
S Femme Palette se nám spolupracuje skvěle! Celý náš tým je nadšený, že má možnost mluvit se seniorními mentory a získávat zkušenosti prostřednictvím rozhovorů, aniž by sami strávili měsíce nebo roky pokusy a omyly. Určitě budeme pokračovat i v budoucnu a ponecháme lidem možnost zapojit se do tohoto úžasného programu!
Zuzka Peskova
Head of People & Culture at Livesport
90 % našich mentees by chtělo v mentoringu pokračovat, většina z nich dokonce se stejným mentorem. Věřím, že to mluví samo za sebe. Z mého osobního pohledu - v průběhu tohoto konkrétního programu jsem zažila nemálo AHA! momentů našich mentees, velkých pokroků, a dokonce posunů v jejich myšlení.
Raveena Dhadwal
DEI Business Partner at SThree
Zkušenost se spoluprací s Femme Palette byla přínosná a opravdu bezproblémová! Účastnice našeho programu rozvoje žen, které byly prostřednictvím FP přiřazeny ke svým mentorkám, to považovaly za nejpřínosnější část své zkušenosti. Po celou dobu programu jsme cítili podporu, užitečné byly i poznatky o pokroku mentees při reportování. Na Femme Palette jako partnerovi se nám líbilo jejich odhodlání podporovat ženy, které získají přístup k rozvoji prostřednictvím stipendijního fondu FP a které by jinak tuto možnost neměly.

Chcete zjistit více?

Domluvte si hovor s naším týmem, proberte své potřeby a zjistěte více o naší nabídce. Pokud chcete hovor vynechat, můžete si vyžádat standardní partnerskou nabídku na adrese lucie@femmepalette.com.