Share

Jak ovlivňují moderní technologie péči o sebe samé? Více, než si myslíme

Written by
Braun
Published on
June 4, 2024

Tento článek vznikl v rámci spolupráce s Braun a obsahuje placenou propagaci.

V souvislosti s rozvojem moderních technologií, do kterých beze sporu patří i často skloňovaná umělá inteligence, se na trhu objevuje více a více vychytávek, které nám usnadňují každodenní život. Není problém pořídit si trenéra, který bude dostupný ve dne v noci, virtuální stylistku či dokonce domácí kosmetičku!

Haló, dnes máte termín epilace. Doma!

Odstraňování chloupků pomocí IPL je oblíbené už pár let. Co je ale naprostou novinkou je synchronizace IPL přístroje Braun s mobilní aplikací, která vás v reálném čase vede k dosažení těch nejlepších výsledků. A co lépe – naplánuje celý proces epilace včetně zabookování termínů ve vašem kalendáři! Epilátor Braun Skin i-expert můžete používat doslova od horního rtu níže až po špičky prstů na nohou. Vysílá záblesky až 125krát za minutu, což znamená, že máte celé tělo epilované už za 15 minut.

Novinka Braun Skin i-expert je jediný plně propojený IPL systém, který se učí, přizpůsobuje a díky mobilní aplikaci také poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu v reálném čase. Díky epilátoru Braun Skin i-expert si sami můžete zvolit, jakou oblast a jak chcete epilovat, a kterou naopak epilovat nechcete. Přístroj pak pomocí technologie SkinCheck sám vyhodnotí odstín vaší pokožky a každý jeden záblesk je personalizovaný vašemu odstínu pokožky a chloupků v daném místě. Podle toho je pak automaticky zvolena intenzita záblesku, aniž byste museli cokoliv ovládat. Mobilní aplikace vám také poradí, jakou hlavici přesně zvolit na právě epilovanou oblast.

Inteligentní zpětná vazba v mobilní aplikaci vás upozorní i na vynechaná místa a efektivitu ošetření, naplánuje celý proces epilace a umožní vám sledovat pokrok. Díky tomu můžete dosáhnout ještě rychlejších a dlouhotrvajících výsledků snadno, bezbolestně a v pohodlí domova. A to až na jeden rok.

Více info na https://www.braun.cz/cs-cz/female-hair-removal/silk-expert-pro-ipl/skin-i-expert-ipl 

Otázky a odpovědi ohledně IPL epilace s MUDr. Janou Houskovou

Jak vlastně IPL epilace funguje?

IPL neboli intenzivní pulzní světlo je technologie využívající přeměnu světelné energie na tepelnou. Světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže. Tím přerušuje cyklus dorůstání chloupku. Chloupek se zahřeje a vypadne.

IPL epilátor Braun je nově vybavený inteligentní aplikací, která se učí a epilaci personalizuje. Co říkáte na tuhle novinku?

Tuto inovaci hodnotím velmi kladně. Jedná se o krok k lepším, rychlejším a zároveň bezpečnějším výsledkům.  Uživatel sleduje v aplikaci pokrytí pokožky během ošetření, a rychleji tak dosáhne výsledků. Dále aplikace navádí, jak správně IPL epilátor používat, navrhuje správnou velikost hlavice a přizpůsobuje kalendář podle výsledků předchozích ošetření.

V čem pomůže, že uživatel může vidět průběh ošetření přímo v aplikaci?

Velký přínos vidím již v připomenutí blížící se další epilace dle nastavení epilačního kalendáře. Dále bych velmi kladně ohodnotila návod na použití IPL přístroje během užívání aplikace a také kontrolu v pokrytí epilované plochy. To vše pomůže dosáhnout maximálních výsledků v nejkratší možné době.

Join our newsletter
Receive the newest blog posts, event invites, and more
Read about our privacy policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Popular guides
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
See more guides

Latest blog posts

From our community

Unlocking career success: The power of networking and personal connection

In the vast landscape of professional advancement, one factor stands out as indispensable: networking. It's not just about collecting business cards or LinkedIn connections; it's about building meaningful relationships that can shape your career trajectory and open doors to new opportunities.Let’s explore why networking is crucial, how to leverage it effectively, and the myriad of benefits it brings to those seeking to evolve and thrive in their careers.‍
Paula Costa
July 4, 2024
CZ

Jak si zajistit wellbeing v práci díky vědomému dýchání a esenciálním olejům

Smyslem AOMU je zprostředkovat blahodárné účinky esenciálních olejů nám všem, kdo vnímáme hlubší rozměr péče o duševní i tělesné zdraví. Věříme, že takový přístup nemusí a nesmí být luxusem. Proto dáváme tisíciletími prověřeným esencím moderní a praktický kabát, abychom je v naší hektické každodennosti měli po ruce, kdykoli potřebujeme.
Adéla Košacká, AOMU
July 3, 2024
Mentoring

Femme Palette mentee Mimansa Bhardwaj on securing a job and building a life abroad

Meet Mimansa Bhardwaj, an anthropologist and career advisor at the University of Europe for Applied Sciences. A few years ago, she couldn't have imagined the choices and happiness she now enjoys. Mimansa throws parties at will, travels wherever she wants, spends time with people she loves, and finds immense joy in her work because of its profound impact on people's lives. Mimansa believes that career and life fulfillment are deeply intertwined. Freedom is her guiding principle, both in life and in her work.
Tanya Stadnyk
May 2, 2024

Sky rocket your career now!